Kampione brenda dhe jashtë fushe, sportistja ruse që po “çmend” Instagramin

  • 26 janar 2020 - 10:15
Kampione brenda dhe jashtë fushe, sportistja ruse që po “çmend” Instagramin

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hockejit në akull si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës.

Ajo është një yll brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregojnë fotot në profilin e saj në “Instagram”, ku Yulia shfaqet gjithmonë shumë sensuale dhe superseksi.

(Kosova Sot Online)