E bën edhe këtë Morena Taraku, futet brenda kafazit të një leopardi dhe...

  • 26 janar 2020 - 13:17
E bën edhe këtë Morena Taraku, futet brenda kafazit të një leopardi dhe...

Ka më shumë se një javë që Morena Taraku është duke shijuar bukuritë e Tajlandës.

Përveç plazhit e detit, Tarakut duket se i pëlqen t’i shijojë edhe gjërat e rrezikshme.

Në llogarinë e saj në Instagram,  ajo ka publikuar një video ku shihet e shtrirë afër një leopardi teksa merr poza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ADORABLE ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)