Rina Balaj sot ka një arsye më shumë për të qenë e lumtur

  • 28 janar 2020 - 16:24
Rina Balaj sot ka një arsye më shumë për të qenë e lumtur

Këngëtarja Rina Balaj, po vazhdon të jenë shumë in në skenën e muzikës shqipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa vitin e kaluar ishte tejet aktive me projekte muzikore, këtë vit ajo po bëhet gati që të shpërthejë me hite.

E sot për të është ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen dhe mbush plotë 21 pranvera.

Urime Rina...

Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)