Eni Koçi shkëlqen në ballkon me të kaltra

  • 29 janar 2020 - 13:14
Eni Koçi shkëlqen në ballkon me të kaltra

Eni Koçi është një nga këngëtaret e skenës.

Edhe pse ka bërë pauzë disa muaj me projekte muzikore, ajo aktivitetin e shtrinë në rrjetet sociale.

Në Facebook ajo sot ka hedhur një fotografi ku mahniti me pamjen që kishte.

E veshura me të kaltra, Eni dukej seksi, elegante dhe në formë.

(Kosova Sot Online)