“A ke veshur brekë?” — Alketa Vejsiu nxit plot reagime me një pozë provokuese

  • 30 janar 2020 - 08:33
“A ke veshur brekë?” — Alketa Vejsiu nxit plot reagime me një pozë provokuese

Teksa po bëhet gati për të prezantuar në “Sanremo 2020”, Alketa Vejsiu nuk harron që të bëjë postime në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, moderatorja e njohur ka publikuar disa poza ku shfaqet mjaft seksi dhe elegante. Ajo shfaqet e veshur me një pallto ngjyrë kaf, ndërsa shfaq hiret e saj.

Me këto fotografi, Alketa duket se ka marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve të saj, pasi është shfaqur paksa ndryshe nga herët e tjera.

“Edhe ti ike për lesh”, shkruan një ndjekës, ku një tjetër ia pret: “Aman thuaj te drejten ke veshur breke apo e ke lisho fare”.

Kujtojmë se para prezantimit të festivalit të njohur italian, Alketa ka dhënë disa intervista, ku është cilësuar si Chiara Ferragni e Shqipërisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

(Kosova Sot Online)