Mes Jennifer dhe Brad gjërat qenkan më të thella nga sa menduam

  • 30 janar 2020 - 11:09
Mes Jennifer dhe Brad gjërat qenkan më të thella nga sa menduam

Disa javë më parë, Aniston dhe Pitt i dhuruan fansave të tyre një surprizë të këndshme kur u fotografuan ndërsa argëtoheshin në SAG Awards.

Mbajja e duarve dhe shikimet e ëmbla mes njëri tjetrit nxitën edhe më shumë hamendesimet për një kthim të mundshëm bashkë veçanërisht sepse Jennifer u pa edhe me një unazë fejese në gisht. Një burim zbuloi se çifti i dyshuar po përpiqen për ta bërë publike marrëdhënien e tyre duke mos u ndjerë aspak keq për këtë situatë pasi ata në të vërtetë po i dërgonin një mesazh shumë të qartë publikut për dashurinë e tyre të ndërsjellë.

"Ata donin të dërgonin një mesazh të qartë: ata e duan shumë thellësisht njëri-tjetrin dhe kjo lidhje e re që ata ndajnë po bëhet edhe më e fortë "- u shpreh burimi për revistën Heat.

"Të dyve iu desh shumë kohë për të gjetur guximin që të shfaqeshin së bashku në këtë mënyrë dhe tani ata mund t’i çojnë gjerat mes tyre në një tjetër nivel”. 

Publikimi shtoi se marrëdhënia e Aniston dhe Pit është bërë aq e fortë sa ylli i "Cake" po vazhdon të eci kundër rrymës pa i interesuar aspak se kush e është në dijeni të kësaj.

Ndërkohë që shumica ishin të bindur se përçarja midis Pitt dhe Anistoni  kishte ardhur si pasoje e lidhjes së aktorit me Angelina Jolie pavarësisht njoftimit të Pitt dhe Aniston se në kohën kur janë ndarë nuk kishte palë të tretë. Pitt dhe Jolie raportohet se u dashuruan ndërsa xhironin filmin "Mr. & Zonja Smith ”në 2004.

Por një burim shprehet se në kohë  kur Pitt dhe Jolie u ndanë, Aniston kishte shprehur se kjo ishte “karma”. 

"Ajo ka pasur gjithmonë ndjenjën se diçka do të ndodhte me ta. Pasi Aniston nuk mendonte se Angelina ishte me të vërtetë gruaja që Brad do të donte të kishte në krah. Sipas saj Angelina ishte shumë komplekse  për të.

Nga ana tjetër, Brad ishte një njeri mjaft iu thjeshtë.

(Kosova Sot Online)