Rita Ora me fustan të grisur zbulon pak nga gjoksi i saj

  • 06 shkurt 2020 - 08:37
Rita Ora me fustan të grisur zbulon pak nga gjoksi i saj

Këngëtarja me origjinë kosovare, Rita Ora, ka postuar disa fotografi në rrjetin social Facebook, ku është paraqitur tejet joshëse dhe sharmante.

Ora ka pozuar afër një sirtari librash e veshur me të kuqe dhe çizme të gjata.

Përndryshe, Rita ka paralajmëruar se ka bashkëpunuar me shtëpinë e njohurtë këpucave, Giuseppe Zanotti, për të dizajnuar koleksionin më të ri të këpucëve.

Gjithastu, Rita Ora, ka paralajmëruar disa projekte muzikore për vitin në të cilin kemi hyrë.

(Kosova Sot Online)