“Të pasmet e mia janë më…”, këngëtarja shqiptare “djeg” rrjetin me videon “hot”

  • 13 shkurt 2020 - 15:46
“Të pasmet e mia janë më…”, këngëtarja shqiptare “djeg” rrjetin me videon “hot”

Këngëtarja, Morena Taraku, është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto e video shumë “hot”.

Një ditë më parë, bukuroshja ka publikuar në profilin e “Instagram”-it një video mjaft të shkurtër ku shfaqet e zhveshur në mes të dëborës.

Në fakt ka disa ditë që bën postime të tilla, ku fansat i shkruajnë se është “aq e nxehtë sa mund të shkrijë edhe dëborën”.

Por në videon e fundit, ku mban veshur vetëm të brendshme dhe ekspozon të pasmet për ndjekësit, vëmendjen e merr shkrimi që ka lënë bashkëngjitur me të.

Morena u shpreh se video mund të ishte publikuar edhe më përpara por “lokacioni ishte i keq”. “Të pasmet e mia janë më të famshme se ty”, shkruan Taraku, duke mos treguar se për kë e ka këtë mesazh.

(Kosova Sot Online)