Ylli televiziv dhuron spektakël në Dubai me bikini mikroskopike

  • 16 shkurt 2020 - 09:02
Ylli televiziv dhuron spektakël në Dubai me bikini mikroskopike

Ylli televiziv britanik, Chloe Ferry, ka dhuruar spektakël me bikinit e saj mikroskopike në plazhet e Dubait.

24-vjeçarja e veshur me një palë rroba banje ngjyrë portokalli shumë të vogla, ka zbuluar më shumë seç duhet nga format e saj trupore.

Gjithashtu vihen re edhe tatuazhet e shumta që ajo ka të gdhendur në trup, si dhe një pirsing që ka në kërthizë.

Ndërkohë gjatë këtyre pushimeve, 24-vjeçarja ka shëtitur edhe me një jaht luksoz, duke shijuar rrezet e diellit dhe bukuritë e Dubait.

(Kosova Sot Online)