Oriola Marashi rrëmben vëmendjen me gjoksin

  • 16 shkurt 2020 - 10:02
Oriola Marashi rrëmben vëmendjen me gjoksin

Me bukurinë dhe me linjat seksi, Oriola Marashi rrëmben vëmendjen e të gjithëve.

Ajo në disa imazhe të postuara në Instagram, ka bërë me dije se është në një darkë.

Nga atje, ajo ka ekspozuar gjoksin, ku edhe na ka prezantuar me logon e “Google”.

Përveç “Google”, me gjoksin e madh, e ka bërë edhe fjalën “Boom” dhe “Zoom”.

(Kosova Sot Online)