Edona Llalloshi këngëtare dhe nënë e shkëlqyer - pozon me fëmijët e saj: Doan dhe Nurin

  • 16 shkurt 2020 - 20:00
Edona Llalloshi këngëtare dhe nënë e shkëlqyer - pozon me fëmijët e saj: Doan dhe Nurin

Ajo i përket brezit të këngëtarëve shqiptarë që kanë lënë gjurmë në muzikën shqiptare që nga vitet e 90', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur shqiptare Edona Lllalloshin, e cila përveçse këngëtare e sukseshme është edhe nënë e shkëlqyer.

Këtë na e dëshmojnë edhe fotografitë ku ajo shfaqet me dy fëmijët e saj Doan dhe Nurin.

Image


(Kosova Sot Online)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doa ë Nur ë

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on