Sek** dhe provokuese ulur mbi tavolinë, dy kushërirat shqiptare “çmendin” meshkujt grekë

  • 17 shkurt 2020 - 18:18
Sek** dhe provokuese ulur mbi tavolinë, dy kushërirat shqiptare “çmendin” meshkujt grekë

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Ramosaj janë dy nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Prej disa ditësh, dy kushërirat ndodhen në Greqi, ku duket se po i shijojnë në maksimum pushimet.

Mes vendeve piktoreske dhe jetës së natës, që nuk e lënë pas, dy bukuroshet shqiptare kanë ‘çmendur’ meshkujt në Greqi.

Beatrix dhe Anxhelina shfaqen në postimet e tyre në “Instagram” të veshura mjaft seksi, me fustane të shkurtra dhe dekolte. Ato kanë hipur mbi tavolinë duke tërhequr vëmendjen e meshkujve të shumtë që ishin të pranishëm në buzukun grek.

Me shishe shampanje dhe të kuruara nga koka te këmbët, dy kushurirat po shijojnë një jetë mes luksit.

(Kosova Sot Online)