Mihrija bukuri, po shkëlqen për Pavarësi

  • 17 shkurt 2020 - 19:00
Mihrija bukuri, po shkëlqen për Pavarësi

Sot Kosova feston ditëlindjen dhe mbushë dymbëdhjetë pranvera, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa këngëtarja e njohur shqiptare Mihrija Braha tanimë i ka kaluar katër dekada në skenë.

E në një fotosesion të realizuar së fundmi këngëtarja ka shkëlqyer jo vetëm me bukurinë natyrale që e posedon, por edhe me stilin e saj që lirshëm mund të themi është i standartit amerikan.


(Kosova Sot Online)