Rita shkëlqen me të bardha

  • 18 shkurt 2020 - 11:07
Rita shkëlqen me të bardha

Ka qenë në një show.

E atje, Rita Ora ka shkëlqyer me pamjen e saj, si çdoherë tjetër.

Në fotot e hedhura në Instagram, këngëtarja me origjinë kosovare shihet e veshur me një fustan të bardhë, që i nxori pak nga gjoksi dhe këmbët.

(Kosova Sot Online)