“Ti je kjo me gjoks...”, Oriola Marashi “tërbon” fansat me pozat fundit

  • 20 shkurt 2020 - 13:42
“Ti je kjo me gjoks...”, Oriola Marashi “tërbon” fansat me pozat fundit

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara në mediat online. Çdo deklaratë apo postim që bën në rrjetet sociale, përbën interes për ndjekësit e saj të shumtë.

Së fundmi, modelja seksi ka publikuar disa fotografi në “Instagram”, ku shfaqet me një look paksa ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Duket se Oriola është duke u përgatitur për një set të ri fotografik, pasi modeli i flokëve është shumë ndryshe nga si i mban në përditshmëri.

Por duket se sytë e fansave të saj kanë shkuar diku tjetër, pikërisht te gjoksi i modeles, që nuk kanë nguruar që t’ja komentojnë. “Ti je kjo me gjoks xxl. Fryj dhe pak se janë të vogla”, janë disa nga komentet që kanë lënë ndjekësit.

(Kosova Sot Online)