Çmendet rrjeti, mami del në ballkon me të brendshme

  • 21 shkurt 2020 - 18:14
Çmendet rrjeti, mami del në ballkon me të brendshme

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram. Modelja e ka nisur ditën me një imazh ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

“Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

(Kosova Sot Online)