Alessandra, vjen me foto të nxehta në bikine

  • 21 shkurt 2020 - 22:17
Alessandra, vjen me foto të nxehta në bikine

Alessandra Ambrosio ka treguar asetet e saj të supermodeles derisa është paraqitur me bikine të reja GAL Floripa që përfshin ikonografi Hindu.

Alessandra Ambrosio ka paraqitur ngjyrën e re të linjës së saj të bikineve këtë mbrëmje.

Sirena, e cila ka lindur në Brazil dhe erdhi të fama në saj të kontratave që pati me Victoria’s Secret dhe Vogue, kurse sot është parë në plazh duke treguar asetet e saj seksi.

Bukuroshja po ashtu ka pozuar në bikine që paraqesin “YANTRA”, që flet për simbiozën e bashkimit të femrës dhe mashkullit në simbolin që njihet SRI YANTRA.

(Kosova Sot Online)