Mbajeni frymën: Zaimina tregon gjoksin bombastik në fotot e fundit

  • 21 shkurt 2020 - 22:34
Mbajeni frymën: Zaimina tregon gjoksin bombastik në fotot e fundit

Këngëtarja dhe arkitektja Zaimina Vajsari ka treguar asetet e saj të kolme në fotot e saj të fundit.

Ajo është shfaqur tepër seksi në disa foto ku ekspozon njërin prej aseteve të saj kryesor, gjoksin.

Këngëtarja, e cila kohëve të fundit po merret edhe me modë, është e shquar për asetet e saj, derisa është njëra prej këngëtarëve të para që kishte pranuar publikisht se ka bërë operim gjoksin e saj. 

Ndryshe Zaimina ka katër vite që nuk ka lansuar këngë të reja dhe se ajo më shumë i është përkushtuar profesionit të saj, arkitekturës por edhe modelingut.

(Kosova Sot Online)