A jeni gati: Enada po vjen me këngë të re

  • 22 shkurt 2020 - 15:35
A jeni gati: Enada po vjen me këngë të re

Se Kosova është djepi i talentëve, po e dëshmojnë qindra të rinjë në fusha të ndryshme të artit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E këtillë është edhe këngëtarja e talentuara e "On Records", Enada e cila të Merkuren pritet ta publikojë këngën e saj më të re, të realizuar dhe me videoklip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

26/02/20 - 18:00 ë

A post shared by EANDA (@eanda.a) on


(Kosova Sot Online)