Edona Llalloshin e ka marrë malli për 'Borxhin e dashurisë'

  • 22 shkurt 2020 - 22:20
Edona Llalloshin e ka marrë malli për 'Borxhin e dashurisë'

Para shumë vitesh, ekzaktë në vitin 2002, këngëtarja e njohur Edona Llalloshi kishte publikuar këngën "Borxhi i dashurisë", e cila atbotë u pëlqye tej mase nga publiku shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa sot, këngëtarja me nostalgji, Edona e ka kujtuar paraqitjen e saj me këtë këngë, e cila është komentuar edhe për paraqitjen skenike të qëlluar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

-Borxhi i dashurisë- 2002ë Faleminderit kompozitorit Xhevdet Gashi dhe Poetit @agimdoci ë

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on

(Kosova Sot Online)