Dua Lipa me stil të ri të flokëve, ja sa bukur po duket

  • 22 shkurt 2020 - 17:39
Dua Lipa me stil të ri të flokëve, ja sa bukur po duket

Përveç që mahnit me zërin e saj dhe performancat që dhuron, ajo konsiderohet edhe si një nga këngëtaret me stilin më të veçantë në botë.

Bëhet fjalë për artisten kosovare, Dua Lipa e cila guxon të luaj me stilin e flokëve dhe ato nuk janë pothuajse asnjëherë në të njëjtin model.

Së fundi 23 vjeçarja debutoi me modelin e ri të flokëve me dy ngjyra,  bionde e ndritshme në majë dhe të zeza prapa, ndërsa i preu në stilin balluke.

Adhuruesit e saj mbetën të befasuar, por të gjithë menduan se është një trend i ri qa këngëtarja ka vendosur të sjell, e gjërat nuk ishin ashtu siç duken.

Image


(Kosova Sot Online)