E pyesin pse nuk flet me Remzie Osmanin, Shyhretja befason me përgjigjen

  • 23 shkurt 2020 - 08:54
E pyesin pse nuk flet me Remzie Osmanin, Shyhretja befason me përgjigjen

Shyhrete Behluli ka befasuar të gjithë me përgjigjen e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, së fundmi i është përgjigjur pyetjeve të publikut.

Dikush prej tyre e ka pyetur se përse ajo nuk flet me Remzie Osmanin dhe këngëtarja ka befasuar me përgjigjen. 

“Nuk është e vërtetë që nuk flas, me krejt flas, po me disa kam raporte muhabete ma shumë me disa ma jo përndryshe s’kom të keqe me asnjë”, është shprehur ajo.

(Kosova Sot Online)