Lindita Halimi tejet me stil nga zemra e Amerikës

  • 23 shkurt 2020 - 16:00
Lindita Halimi tejet me stil nga zemra e Amerikës

Padyshim se emri i Lindita Halimit, radhitet ndër këngëtaret me vokalin më potent, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Aftësitë e saja vokale i ka shfaqur në shumë festivale, ku ka arritur të kurorëzohej edhe me çmime.

Edhe pse sot nuk është aktive me lansimin e projekteve muzikore, sa ishte dikur.

Këngëtarja herë pas here poston fotografi në rrjetet sociale.

Siç është rasti, me fotografitë e fundit, ku Lindita ka pozuar tejet me stil nga zemra e Amerikës, atje ku jeton dhe vepron, së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beautiful Sunday ë #StreetStyle #fashion -Dress by @peithofashion

A post shared by ë ë ë (@linditaworld) on

 

(Kosova Sot Online)