Me këto fjalë e uron Edona djalin e saj për ditëlindje

  • 23 shkurt 2020 - 20:00
Me këto fjalë e uron Edona djalin e saj për ditëlindje

Sot në shtëpinë e këngëtares së njohur Edona Llalloshi ka festë të vërtetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Djali i saj Nuri, feston katër vjetorin e lindjes.

Me këtë rast këngëtarja e ka uruar të birin, me fjalët më të ëmbëla...

NUR engjulli i nanit, sot është ditëlindja jote e katërt 
Të paçim gjithmonë dhe të urojmë më te mirat e kësaj bote, ka shkruar Edona.


(Kosova Sot Online)