U tha se është ndarë nga bashkëshorti, Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

  • 24 shkurt 2020 - 10:42
U tha se është ndarë nga bashkëshorti, Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

Emri i saj është përfolur shumë kohët e fundit kur thuhej se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj. Ajo këtë e ka mohuar disa herë, ndërsa nuk ka diqka zyrtare në këtë drejtim.

Megjithatë dimë që Violeta është rikthyer pas disa vitesh në skenë, mjaftë e fuqishme dhe më një ndryshim në pamjen e saj.

Violeta pak kohë më parë ka qenë në një vizitë në Shqipëri, me ftesën e kryetarit të Tiranës, Erion Veliaj, për mbjelljen e pemëve, në kopshtin e quajtur PAGARUSHA.

(Kosova Sot Online)