“Flakë fare”, fansat “tërbohen” pas fotove të Vildane Zenelit

  • 25 shkurt 2020 - 12:33
“Flakë fare”, fansat “tërbohen” pas fotove të Vildane Zenelit

25 Shkurt 2020 | 12 : 06

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare ë “tërbon” fansat e saj me pozat seksi e provokuese që publikon në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar një foto “flakë”, ashtu siç e kanë cilësuar edhe ndjekësit e saj.

Në foton në fjalë, Vildane shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë shumë të shkurtër. Ndërkohë kahëve ka hedhur edhe një pellush me kuadrate bardh e zi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @dollskill #dollskilljacket #dollskillshoes

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

“Flakë, bombë, je shumë seksi”, janë disa nga komentet që fansat nuk ia kanë kursyer aspak Vildanes.

(Kosova Sot Online)