Arta vjen me foto të nxehta nga Dubai

  • 25 shkurt 2020 - 13:51
Arta vjen me foto të nxehta nga Dubai

Modelja dhe aktorja pejane, Arta Nitaj ka treguar edhe sot asetet e saj seksi

Bukuroshja kosovare ka disa javë që është në Dubai dhe fotot e nxehta të saj na atje nuk mungojnë.

E tillë ishte edhe fotoja që sot ajo ka postuar për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo shihet me një palë bikine derisa thotë se e sheh “vetën në lajme, pas çdo fotoje”.

Modelja po ashtu ka paralajmëruar bashkëpunim me një firmë të njohur të modës, një firmë që zakonisht sponsorizon vajzat që kanë shumë ndjekës në Instagram. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

watching my gram like it’s the news ë@fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ë (@artaanitaj) on

(Kosova Sot Online)