‘Budallai të bën budalla’, Keisi reagon ashpër pas deklaratës së Rozës

  • 25 shkurt 2020 - 17:08
‘Budallai të bën budalla’, Keisi reagon ashpër pas deklaratës së Rozës

Prej dy ditësh Roza dhe Keisi janë në qendër të vëmendjes për shkak të një sherri mes tyre. Sherri nisi pas transmetimit të një skeçi që Roza dhe Stresi realizuan në “Why not”. Keisi shpërtheu ashpër ndaj Rozës duke e akuzuar se ka prekur jetën e saj private. Roza iu përgjigj sot duke thënë se nuk e ka kuptuar arsyen pse Keisi e lidh skeçin me veten e saj dhe se në fakt ky skeç e nxjerr mirë Stresin.

Pas deklaratës së Rozës, Keisi ka reaguar me një status në Instagram ku shkruan: “E keni parasysh ate shprehjen budallait hapi rruge se budallai te ben per budalla. Ti kur paske kaq veshtiresi te kuptosh qe nuk jam “shoqja” apo ai nuk eshte “i dashuri im”, jam gruaja, leri me te tjerat. Quhet bashkeshort sa per dijeni! Dhe pikerisht duke u nisur nga ky fakt tregon mosrespekt ndaj meje dhe ndaj shokut tend duke bere skeçe qe nuk i kane hije askujt. Por gjithsesi pas pilafit dhe duke i menduar dhe perpunuar me dite te tera pergjigjet te gjithe do te duken i teper inteligjent. Keshtu qe shyqyr me kete rast more ti vemendjen ne emisionin tend qe njihet veç per turp e asgje me teper. E ke qare perseri. Gjithsesi po te hap rruge tani te thuash ç’te duash se te dhashe shume vemendje”, shkruan Keisi.

Image


(Kosova Sot Online)