Zbulohet keq Arta Nitaj: Ofron shoqëri me para, ky është klubi në Dubai në të cilin...

  • 25 shkurt 2020 - 17:22
Zbulohet keq Arta Nitaj: Ofron shoqëri me para, ky është klubi në Dubai në të cilin...

Arta Nitaj, modelja dhe aktorja kosovare e cila është komentuar shumë për jetën luksoze që bën.

Madje kohëve të fundit, ajo është duke kaluar më shumë kohë në Dubai, ku përmes fotove ka zbuluar luksin e saj.

Por, nga po i merr të gjitha këto para?

Tashmë është zbuluar edhe e vërteta e gjithë luksit të saj.

Është agjensioni i marketingut “The List DXB” ai i cili ofron modele në një nga klubet super luksoze në Dubai, e të cilat janë shoqëruese gjatë mbrëmjes me mysafirë.

“Billionaire Mansion” është klubi në të cilin punon edhe vet modelja Arta Nitaj, e kjo gjë figuron edhe në faqen zyrtare të tyre, ku së fundi është postuar edhe fotoja e Artës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Poashtu në këtë klub ofrohen edhe performanca të ndryshme, si dhe ato nga këngëtarë të famshëm, duke qenë se është një nga klubet më me nam në Dubai.

Për më shumë shikojeni foton më poshtë:

(Kosova Sot Online)