Morena Taraku ndryshon në mënyrë drastike pamjen, mezi njihet

  • 26 shkurt 2020 - 09:03
Morena Taraku ndryshon në mënyrë drastike pamjen, mezi njihet

Morena Taraku vështirë se njihet në foton e fundit.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka qenë së fundmi ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Pavarësisht komenteve, si pozitive ashtu edhe nga ato negative, Morena nuk ka ndaluar së postuari imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi e ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë më ndryshe. Me ndryshimin drastik, modelja mezi njihet.

Image

(Kosova Sot Online)