Albërijen nuk do ta njihni në këtë fotografi

  • 26 shkurt 2020 - 22:20
Albërijen nuk do ta njihni në këtë fotografi

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj po i kushton shumë rëndësi paraqitjes së jashtme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo vërehet në çdo event ku ajo merr pjesë, dhe në çdo fotografi që ajo poston.

Këtë na e vërteton edhe me pozën e fundit ku ajo shkëlqen me bukurinë e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If we could see the miracle of a single flower, clearly our whole life would change. –Buddha @merita_merja ë

A post shared by Alberije Hadergjonajë (@alberije_hadergjonaj) on

(Kosova Sot Online)