Blero zbulon datën e publikimit të këngës së re “Harrova”

  • 27 shkurt 2020 - 09:01
Blero zbulon datën e publikimit të këngës së re “Harrova”

Blero po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

“Harrova” mban titullin kënga e cila do të vijë e realizuar edhe me videoklip, xhirimet e të cilit duket se tani janë drejt përfundimit.

Blero ka ndarë disa fotografi me ndjekësit në Instagram dhe ka treguar se kënga do të publikohet më 2 mars.

(Kosova Sot Online)