Festë në familjen e Ermal Fejzullahut

  • 27 shkurt 2020 - 12:13
Festë në familjen e Ermal Fejzullahut

Këngëtari i njohur kosovar, Ermal Fejzullahu është baba i katër fëmijëve.

Ai përmes një postimi në instagram  ka uruar djalin e tij për ditëlindje, shkruan Kosova Sot Online

Arti, i biri i tij ka mbushur 11 vite dhe për të këngëtari ka zgjedhur fjalët më të mira.

“Urime Ditelindjen E 11 Arti. Uroj te kesh shendet ,dhe u rritsh i lumtur se bashku me gjithe femijet shqipetar kudo qe janë” shkroi ai.

Për Artin urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura.

(Kosova Sot Online)