Kështu po mbrohet nga koronavirusi reperi kosovar

  • 27 shkurt 2020 - 14:40
Kështu po mbrohet nga koronavirusi reperi kosovar

Virusi i tmerrshëm i përhapur thuajse gjithë botën, i njohur si Coronavirus, ka shqetësuar gjithë globi.

E duke qenë se përhapet lehtë ndër njerëzit, padyshim që shumë njerëz kujdesen të mos infektohen.

Po ashtu, duke qenë se ka shumë fansa dhe koncerte, reperi Getinjo ka zgjedhur një formë si të ruhet nga ky virus.

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka vënë një shami si maskë rreth gojës.

“F*ck Coronavirus hehe” janë fjalët që ai ia la imazhit.

(Kosova Sot Online)