Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur, me dukje ekstravagante lajmëron projektin e ri

  • 28 shkurt 2020 - 11:59
Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur, me dukje ekstravagante lajmëron projektin e ri

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shumë aktive me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë nga fansat e saj.

Me anë të një videoje, ajo paralajmëroi projektin e ri, por nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

E veshur në blu dhe e grimuar, Dafina dukej atraktive, teksa njofton që shumë shpejt vjen me të reja.

Kujtojmë se kënga “Merri krejt” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, i cili grumbulloi mbi 1 milion klikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay tunned..... . @drenushaxharra @arber_bytyqi_mua @jetonbylykbashi

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)