Video e Kejvinës bëri bujë, komenti i reperit tërheq vëmendjen

  • 29 shkurt 2020 - 12:38
Video e Kejvinës bëri bujë, komenti i reperit tërheq vëmendjen

Para disa ditësh bukuroshja Kejvina Kthella i la gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram me një video ku shfaqej mjaft sensuale. Komentet e shumta pozitive nuk munguan dhe të gjithë e komplimentonin modelen për format e saj mjaft tërheqëse. Mirëpo të gjithë vëmendjen e mori komenti i Seven Saraçi-t të cilit i janë bërë syte zemra kur ka parë videon.

Dyshja disa kohë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përfolën për një lidhje të mundshme, mirëpo Kejvina i hodhi poshtë këto thashetheme. Megjithatë komentet e tyre me zemra lënë vend akoma për dyshim.

(Kosova Sot Online)