Gjithmonë e shohim të kuruar, Alketa zbulon si duket pa grim

  • 02 mars 2020 - 13:27
Gjithmonë e shohim të kuruar, Alketa zbulon si duket pa grim

Alketa Vejsiu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, por duhet të themi dhe si një ndër më të elegantet e ekranit shqiptar. Gjithmonë e shohim të kuruar deri në detajin më të vogël mirëpo këtë mëngjes Alketa ka preferuar të vijë ndryshe për ndjekësit e saj në Instagram. Moderatorja ka publikuar disa foto ku shfaqet pa make up.

dhe e veshur sportive duke shijuar pushimet e saj.  Këto foto na vërtetojnë dhe njëherë se Alketa me apo pa makeup mbetet njësoj e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nomakeup

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

(Kosova Sot Online)