Sa shumë i shkon ngjyra vjollcë Encës

  • 11 mars 2020 - 20:00
Sa shumë i shkon ngjyra vjollcë Encës

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia së fundmi e sprovoi vetën edhe në rolin e aktores në filmin "I Love Tropoja", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa nuk është aktive si më parë sa i përket projekteve muzikore, Enca është goxha aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka pozuar me ngjyrë vjollcë, dhe ka marrë shumë komplimente për paraqitjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Be positive ë Makeup&Hair @sagerimakeup

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)