Stresi merr 1 milion në Youtube me këngën ‘Loco’

  • 12 mars 2020 - 12:18
Stresi merr 1 milion në Youtube me këngën ‘Loco’

Nuk ka shumë ditë që e ka publikuar kënga më e re e Stresit.

E  ‘Loco’ ka arritur suksesin e parë në kanalin Youtube.

Kënga ka arritur shifrën e një milion ndjekësve në Youtube.

Ky projekt i finalizuar edhe me kilp po shpërndahet edhe në rrjetet sociale dhe suksesi i tillë padyshim që e nxit Stresin në realizimin e këngëve të reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tomorrow Premier: “Loko” 17:00 ë the biggest Hit

A post shared by STRESI (@stresi) on

(Kosova Sot Online)