Kush e mban mend këtë lojë? Sidrit Bejleri zbulon se si po i kalon ditët e karantinimit

  • 18 mars 2020 - 12:25
Kush e mban mend këtë lojë? Sidrit Bejleri zbulon se si po i kalon ditët e karantinimit

Sidrit Bejleri ka publikuar së fundmi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një foto me të cilën i ka kthyer të gjithë pas në kohë.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit një foto të lojës së vjetër “Shtet, Qytet”, duke i bërë të gjithë të ndjejnë nostalgji për atë kohë.

“Në fakt nuk ka qenë fiks kështu, eh i erdhi sërish koha me e lujtë. Do ia dalim, dashtë zoti”, ka shkruar Bejleri krah postimit të fundit ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta.

Me siguri kjo foto e lojës, i ka kthyer të gjithë pas në kohë këto ditë ku çdokush ka zgjedhur të vetizolohet në shtëpi në të mirë të vetes dhe njerëzve perreth.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Në fakt nuk ka qenë fiks kështu... Ehhh... i erdhi sërish koha me e lujtë ë #doiadalim Dashte Zoti!

A post shared by sidritbejleri (@sidritbejleri) on

(Kosova Sot Online)