Modelja shqiptare ekspozon gjoksin me këtë fustan s*ksi

  • 21 mars 2020 - 13:45
Modelja shqiptare ekspozon gjoksin me këtë fustan s*ksi

Modelja Dorina Gegici ka ndezur rrejtin me foton provokuese publikuar së fundmi në rrjete sociale.

Ajo publikoi foto në Instagram e veshur me një fustan që i ekspozonte tërësisht gjoksin.

Dorina dukej shumë seksi dhe nuk kanë munguar komentet pozitive për të.

Kujtojmë që modelja po aspiron pasareat ndërkombëtare.

Vetëm pak kohë më parë, ajo sfiloi për markën me famë botërore Philipp Plein, të stilistit me të njëjtin emër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My latest work for @fjollanilaofficial ë Thank you babe @endritmertiri ë @makeupbysuela ë

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on

(Kosova Sot Online)