Provokon Dua Lipa, na tregon gjoksin

  • 25 mars 2020 - 10:53
Provokon Dua Lipa, na tregon gjoksin

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj

Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin!

Pasi ka paralamëruar albumin e saj të ri, i cili ishte piratuar për pak minuta dhe ishte lansuar piratisht, Dua sot e ka lansuar atë derisa është përkujdesur për fansat që të sjell një foto tepër porovokative.

Në foton ku ajo tregon gjoksin Dua paralajmëron këngën e saj më të re e cila pritet të titullohet “Break My Heart”.

Ndërkohë albumi i saj “Future Nostalgia”. tashmë ka filluar të merr kritikat e para të mira.

Një ndër to është revista NMEMagazine që e ka vlerësuar këtë album me pesë yje, notën më të mirë të mundshme. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 DAYS... #BreakMyHeart ë

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)