Ndërron jetë aktorja e madhe, Leze Qena

  • 25 mars 2020 - 10:59
Ndërron jetë aktorja e madhe, Leze Qena

Shuhet ikona e aktrimit. Leze Qena kandërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj.

Së fundi ishte pjes ë e serialit Cka ka shpija. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

(Kosova Sot Online)