Dita e 15 e karantinës - vjen poza e parë nga Ronela Hajati

  • 25 mars 2020 - 19:00
Dita e 15 e karantinës - vjen poza e parë nga Ronela Hajati

Për shkak të epidemisë së koronavirusit, si shumë shtete edhe Shqipëria ka marrë masa mbrojtëse që qytetarët të qëndrojnë në shtëpi duke mbrojtur shëndetin e tyre, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E për këngëtaren e njohur Ronela Hajati, sot është dita e 15 e karantines, derisa përmes një fotografie të realizuar nga dhoma juaj ka shkruar: Dita 15 në karantinë.. Sot dola në ballkon ndeza dhe fika makinen... punonte pulti, krenare! Po mendoj ta bëj dhe nga darka si veprim.


(Kosova Sot Online)