Ja kush po i mungon Afronës!

  • 26 mars 2020 - 10:51
Ja kush po i mungon Afronës!

Afrona dhe Bleron janë të martuar që nga shtatori i vititë të kaluar.

Por, Afrona nuk është duke jetuar me Bleron, për shkak të angazhimeve që secili ka në shtetet ku jetojnë.

Bukuroshja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me bashkëshortin e saj, foto kjo e realizuar më herët.

‘Më mungon shpirt’ janë fjalët që i la në foto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I miss u babyë @bleromuharremi #throwback #ourhoneymoon

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

(Kosova Sot Online)