Vjollca Buqaj në krye të detyrës duke ju ndihmuar pacientëve

  • 26 mars 2020 - 20:15
Vjollca Buqaj në krye të detyrës duke ju ndihmuar pacientëve

Përveçse këngëtare e dëshmuar me shumë këngë e albume, Vjollca Buqaj është edhe infermiere e zonja, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

E sot kur Kosova po përballet me situatë të jashtëzakonshme, duke luftuar virusin Covid 19, Vjollca është në krye të detyrës si infermiere, duke ju dalur në ndihmë pacientëve.

Përmes një postimi këngëtarja dhe shoqja e saj Shyhretja, ka shkruar: Në krye të detyrës, shoqja ime zemër.Zoti ju ndihmoftë të gjithëve!

Image

(Kosova Sot Online)