Leonora Jakupi: Do ta kujtoj me mall buzëqeshjen tënde të sinqertë

  • 26 mars 2020 - 22:21
Leonora Jakupi: Do ta kujtoj me mall buzëqeshjen tënde të sinqertë

Sot i është dhënë lamtumira aktores së njohur Leze Qena, e cila të Merkuren ndërroj jetë në moshën 85 vjeçare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes një shkrimi në llogarinë e saj  sociale, këngëtarja  Leonora Jakupi është shprehur se gjithmonë do ta kujtojë buzëqeshjen e saj të sinqertë dhe dashurine e pakusht.

”Sot nderroj jete Ikona e kinematografise sone , Ylli i skenes tezja Leze . Do ta kujtoj me malle buzeqeshjen tende te sinqerte, dashurine e pakushte dhe perkushtimin e madh per profesionin e artistit”, ka shkruar ajo.


(Kosova Sot Online)