Anjeza Shahinin e ka marrë malli për kohën e fëmijërisë

  • 29 mars 2020 - 14:01
Anjeza Shahinin e ka marrë malli për kohën e fëmijërisë

Edhe pse jo aktive sa isjte dikur me projekte muzikore, këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka ndarë  në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto ku ka treguar bllokun e saj të shënimeve kur ka qenë vetëm 12-vjeç, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image


“Po ju a keni një bllok kujtimesh? 12 vjeç, koha kur mbanim bllok kujtimesh”, ka shkruar këngëtarja.
Me siguri ky postim i ka kthyer të gjithë pas në kohë në fëmijërinë e tyre.

Kujtojmë se aktualisht Anjeza jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin dhe vajzën e saj të vogël.

(Kosova Sot Online)