Këngëtarja e njohur shqiptare si të ishte motra binjake e Marilyn Monroe's

  • 29 mars 2020 - 18:18
Këngëtarja e njohur shqiptare si të ishte motra binjake e Marilyn Monroe's

Para shumë viteve, këngëtarja e njohur Mihrije Braha, kishte realizuar një baladë të mrekullueshme "Fundi", ku në videoklipin e këngës, këngëtarja u shfaq me një imazh të ri, atë të ikonës kinematografike Marilyn Monroe's, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ndër vite Mihrija është cilësuar si të ishte motra binjake e Marilynit, zatëm mjafton t'i shikoni fotografitë dhe do të bindeni sa shumë ngjasojnë.

Dikush edhe mund të mos pajtohet, megjithatë ne ua pasqyrojmë edhe me fotografi...

Image

 

Image

(Kosova Sot Online)