Me fotot nga dasma, Orinda Huta i bën dedikimin romantik Turit në ditëlindjen e tij

  • 30 mars 2020 - 15:18
Me fotot nga dasma, Orinda Huta i bën dedikimin romantik Turit në ditëlindjen e tij

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin publikisht me rastin e ditëlindjes.

Ajo ka zgjedhur disa fjalë mjaft romantike dhe disa foto nga dita e tyre e martesës. “Lumturia jote është e imja.

Gëzuar ditëlindjen burri i jetës ime…Të dua! Sa?….pafund (vazhdon por po e lë me kaq)”, shkruan moderatorja në rrjete sociale. Ajo dhe Turi numërojnë shumë vite bashkë, madje edhe pse koha kalon dyshja shfaqen gjithmonë e më të dashuruar.

(Kosova Sot Online)